Seramik & Granit

Ege Seramik, Granito, Hitit Seramik iç ve dış mekan seramikleri, çini desenli 20x20 seramikler, yer ve duvar seramikleri, her boyutta çeşitli renklerde uygun fiyatlarda seramik çeşitlerimiz mevcuttur.

İç mekanlar için, banyo duvar ve zemin seramikleri, mutfak seramikleri ve tezgah arası seramikler, dekoratif seramikler, koridor ve salonlar için çeşitli ölçülerde yer karoları, çini desenli seramiklerimiz bulunmaktadır.

Dış mekanlar için bahçe ve teras seramikleri, havuz alanları için uygun seramikler, endüstriyel alanlarda kullanılan seramik ve granitler bulunmaktadır.


 2018 İLKBAHAR ÜRÜNLERİMİZ

AMANTUS, ANTWERP, ARYA, ASTORIA, BALTIMORE, BEDFORD, BLUME, CALM, CEDAR, CHEROKEE, CHICAGO, CUBA, DION, EQUINOX, EREBUS, ESCUDA, FLORI, GIZA, HABITAT, INOX, JAMAICA, MARRAKESH, MINTA, NEPAL, PALMA, POMPEI, PURE, ROMA, SPECTRA, STRATFORD, VALENCIA, VANCOUVER, ZEUGMA. 


2018 SONBAHAR ÜRÜNLERİMİZ

CALACATTA, DEEP, EARTHWOOD, ETNA, FIREWOOD, FLAME, FUJI, GALAXY, GROUND, INDIANA, JUNGLE, KENZZI, MARS, NEVADA, NIAGARA, PALAZZO, PANDA, PEACE, PORTO, SANTORINI, SHAPE ART, SUBWAY, THASSOS, WOODLAND, ZONE, MOSAICS.


20x20 PATCHWORK SERİLERİ

AMANTUS, ANNILO, AZILA, BEDFORD, BLUME, BRINA, CIGNO, FLORI, KASBAH, MARRAKESH, MILANO, MINTA, PALOMA, PICCOLO, STRATFORD, TAMENSA, VALENCIA, ZOUDIA.

İstediğiniz ürün hakkında bilgi almak için lütfen satış temsilcilerimiz ile iletişime geçin.

Merkez : Merkez Mah. İsmetpaşa Cad. No:11 Kağıthane / İSTANBUL | Tel.: (0212) 321 59 70 | Faks: (0212) 321 59 71

Copyright © 2018 Korkmazlar Seramik Ürünleri Tic. Ltd. Şti.. Her hakkı saklıdır.