Banyo Dolapları

ORKA Banyo, banyo mobilyaları sektöründe çeyrek asırlık tecrübesi, dinamik yapısı ve kapasitesi ile sadece şık ve kullanışlı banyo mobilyaları üreterek kazandığı uzmanlığı son teknoloji üretim sistemleri, kalite ve satış sonrası hizmet anlayışı ile destekleyerek inovatif ve özgün tasarımlara imza atıyor, zengin ürün çeşidi ile dünya çapında marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Dünya standartlarında kalitede, esnek kullanım alanlarına sahip özgün tasarımları ile çevre sağlığına önem veren, kolay kurulumu olan, ahşaba hayat veren, günümüzün trendlerine uygun, modüler, şık ve konforlu ürünler üretiyor.

Albinno Banyo, tasarımlarında farkı simgeleyen detaylar, üretim kalitesi ve yeniliğe verdiği önem ile Albinno Banyo Konsept markasını çok geniş bir kitleye ulaştırıyor. Albinno Banyobanyo mobilyası alanında kaliteli ve estetik ürünleriyle sizlerin karşısında. Albinno Banyo Konsept'in sizin için tasarladığı konforlu, kullanışlı ve modern ürünler ile kendinizi uzun yıllar iyi hissedin.

Orka Banyo ve Albinno Banyo markalı birbirinden şık, konforlu ve modern banyo dolapları, dolap takımları ve diğer banyo malzemeleri hakkında bilgi almak için satış temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Merkez : Merkez Mah. İsmetpaşa Cad. No:11 Kağıthane / İSTANBUL | Tel.: (0212) 321 59 70 | Faks: (0212) 321 59 71

Copyright © 2018 Korkmazlar Seramik Ürünleri Tic. Ltd. Şti.. Her hakkı saklıdır.